Logotyp Cleaneo

COVID 19

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusza na nas wzmożone działania w zakresie utrzymania czystości. Regularne wykonywanie zabiegu ozonowania lub zamgławiania daje poczucie bezpieczeństwa nam, naszym bliskim, klientom i pracownikom.

Nasi technicy, wyposażeni w odpowiedni sprzęt i wiedzę, potrafią skutecznie walczyć z panującym zagrożeniem, przestrzegając rygorystycznych zasad bezpieczeństwa zgodnych z procedurami systemu CPS.

Odkażanie miejsca
Logo Cleaneo

OZONOWANIE

Ozonowanie jest idealnym sposobem na pozbycie się wirusów, bakterii, alergenów czy roztoczy. Dezynfekuje, odświeża, usuwa pleśń, związki zapachowe. Bez problemu poradzi sobie zarówno z zapachem tytoniu w pomieszczeniu czy po remoncie, jak również usunie zdecydowanie bardziej zaawansowany problem, np. po zgonie.

Nasz zespół techników pracuje na certyfikowanym sprzęcie najwyższej klasy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie, zlecenia o różnym stopniu zaawansowania, począwszy od niewielkich pomieszczeń biurowych czy mieszkań, po duże powierzchnie produkcyjne, szpitale, budynki użyteczności publicznej.

Korzyści w firmie

Praca w czystym i zdrowym otoczeniu znacznie zwiększa komfort pracy, co za tym idzie również efektywność. Zapewnienie najlepszej jakości powietrza pozbawionego wirusów, bakterii i alergenów, ma duże znaczenie dla dobrego zdrowia i samopoczucia pracowników. Ozonowanie oczyszcza również filtry i cały układ klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń, co zdecydowanie wpływa na zmniejszenie liczby zachorowań czy infekcji wśród personelu.

Odkażanie miejsca

ZAMGŁAWIANIE

Zamgławianie jest najbardziej precyzyjną formą dezynfekcji środkami chemicznymi. W porównaniu do tradycyjnego opryskiwania cechuje je uzyskiwanie kropli o średnicy nieprzekraczającej 50 mikrometrów, długie zawieszenie kropli w powietrzu, równomierne pokrycie pomieszczenia, znacznie krótszy czas zabiegu.

Metoda działania

Technologia zamgławiania wykorzystywana do dezynfekcji polega na uzyskaniu tak drobnych kropel preparatu, by mógł on wniknąć jak najgłębiej w najdrobniejsze szczeliny i zakamarki dezynfekowanych pomieszczeń. Skroplony preparat powinien jak najdłużej utrzymać się w powietrzu lub szczelnie pokryć powierzchnię chronioną. Aby uzyskać ten efekt preparaty dezynfekujące rozpylamy za pomocą specjalnego zamgławiacza.

Zamgławiacze

Dysponujemy zamgławiaczami Pulsfog dużej wydajności, dzięki czemu jesteśmy wstanie w krótkim czasie skutecznie zdezynfekować nawet duże powierzchnie.

Korzyści w firmie

Używamy środków dezynfekujących zatwierdzonych przez ECDC i EPA, o szerokim spektrum działania. Wszystkie używane przez nas preparaty mają działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Zespół Cleanego

Bezpieczeństwo

Niezwykle istotnym czynnikiem w procesie ozonowania jest dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie całego zespołu Cleaneo. Ściśle przestrzegamy procedur związanych z zachowaniem środków ostrożności zarówno dla osób jak i sprzętu, przed wykonaniem dezynfekcji, w trakcie i po jej zakończeniu, aż do momentu powrotu do firmy.

W przypadku zagrożenia epidemiologicznego wdrażamy procedury systemu kontroli CPS.

Gotowość 24h

Oferujemy gotowość do rozpoczęcia dezynfekcji do 24h od momentu zgłoszenia. Usługa ta pozwala na zabezpieczenie niezbędnej ilości środków dezynfekujących oraz personel techniczny do wyłącznego wykorzystania u klienta.

Dyskrecja

Dbamy o dobre relacje. Dla tych, którym zależy, żeby usługa była wykonana dyskretnie, staramy się w miarę możliwości nie nie rzucać w oczy i np. podjeżdżamy pod tylne wejście nieoznakowanym samochodem i odjeżdżamy niepostrzeżenie po sprawnie wykananym procesie dezynfekcji.
Dla tych, którzy chcą pokazać, że dbają o czystość, przygotowaliśmy tabliczki na czas ozonowania przed wejściem do firmy oraz oznakowanie na stałe, że obiekt jest bezpieczny i systematycznie ozonowany.